Burza Racing

Wybierz rok zawodów
1997    2000    2002    2003    2004    2005    

Wybierz rodzaj zawodów :
16.10.2005
Memoriał Witolda Zwierzchowskiego i Roberta Dadosa - Lublin
S. Burza 10

Klasyfikacja końcowa:
1. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) 15 (3,3,3,3,3)
2. Tomasz Gapiński (WTS Atlas Wrocław) 12 (0,3,3,3,3)
3. Grzegorz Knapp (GTŻ Grudziądz) 11+3 (2,2,3,1,3)
4. Andrzej Huszcza (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 11+2 (3,2,1,3,2)
5. Stanisław Burza (Unia Tarnów) 10 (2,3,2,0,3)
6. Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów) 10 (2,3,3,2,d)
7. Tomasz Rempała (Marma Polskie Folie Rzeszów) 8 (1,2,0,3,2)
8. Daniel Jeleniewski (TŻ Sipma Lublin) 7 (d,1,2,2,2)
9. Jacek Krzyżaniak (Polonia Budlex Bydgoszcz) 6 (3,0,0,2,1)
10. Mariusz Franków (TŻ Sipma Lublin) 6 (2,0,1,1,2)
11. Karol Baran (Marma Polskie Folie Rzeszów) 5 (3,1,0,d,1)
12. Jordan Jurczyński (TŻ Łódź) 5 (w,2,2,w,1)
13. Jerzy Mordel (TŻ Sipma Lublin) 5 (1,1,1,2,d)
14. Sebastian Trumiński (Kolejarz Opole) 3 (t,1,2,u,ns)
15. Rafał Osumek (Włókniarz Złomrex Częstochowa) 3 (1,d4,1,1,0)
16. Jarosław Ślęzak 2 (1,0,0,0,1)
17. Kamil Łyko (TŻ Sipma Lublin) 0 (d4,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Huszcza, Knapp, T.Rempała, Jurczyński (w/u4)
2. K.Baran , Kuciapa, Ślęzak, Jeleniewski (d3)
3. Staszek, Franków, Osumek, Gapiński
4. Krzyżaniak , Burza, Mordel, Łyko (d4)
5. Staszek, Knapp, Jeleniewski, Krzyżaniak
6. Burza, T.Rempała, Trumiński, Franków d4)
7. Kuciapa, Huszcza, Mordel, Osumek (d4)
8. Gapiński, Jurczyński, K.Baran, Ślęzak (d4)
9. Knapp, Trumiński, Osumek, Ślęzak
10. Gapiński , Jeleniewski, Mordel, T.Rempała
11. Staszek, Burza, Huszcza, K.Baran
12. Kuciapa, Jurczyński, Franków, Krzyżaniak
13. Gapiński, Kuciapa, Knapp, Burza
14. T.Rempała, Krzyżaniak, Osumek, K.Baran (d3)
15. Huszcza, Jeleniewski, Franków, Ślęzak
16. Staszek , Mordel, Trumiński (w/u), Jurczyński (w/su)
17. Knapp, Franków, K.Baran, Mordel (d4)
18. Staszek , T.Rempała, Ślęzak, Kuciapa (d1)
19. Gapiński, Huszcza, Krzyżaniak, Trumiński (ns)
20. Burza, Jeleniewski, Jurczyński, Osumek

Bieg barażowy o 3 miejsce:
21.Knapp, Huszcza

Bieg Memoriałowy im. Tadeusza Tkaczyka:
22. Jeleniewski, Staszek, Mordel