Burza Racing
Zlota Prilba dla Holdera
W dzisiejsze popoludnie w Pardubicach rozegrano tradycyjny turniej o Zlata Prilbe. W zawodach triumfowal Chris Holder, drugi byl Fredrik Lindgren, a trzeci Jurica Pavlic.
Nasz zawodnik Stanislaw Burza i Karol Zabik zakonczyli wystep na etapie eliminacji.

W turnieju obowiazywala punktacja: 5-4-3-2-1-0. W grupach do wynikow liczono dwa najlepsze wyscigi danego zawodnika. Trzej najlepsi z kazdej z nich awansowali do dalszego etapu zawodow. Zawody sedziowal Wojciech Grodzki.


Wyniki:

Eliminacje:

Grupa I:
29. Josef Franc (Czechy) - 9 (5,2,4)
20. Norbert Kosciuch (Polska) - 9 (1,4,5)
9. Patrick Hougaard (Dania) - 8 (3,5,-)
----------
13. Tobias Busch (Niemcy) - 7 (4,3,2)
2. Dakota North (Australia) - 4 (0,1,3)
15. Norbert Magosi (Wegry) - 3 (2,0,1)

Grupa II:
32. Eduard Krcmar (Czechy) - 10 (5,5,4)
12. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 8 (4,4,-)
17. Nicolas Vicentin (Wlochy) - 7 (2,0,5)
----------
23. Karol Zabik (Polska) - 6 (3,3,3)
25. Matic Voldrih (Slowenia) - 4 (1,2,2)
3. Fritz Wallner (Austria) - 1 (d,1,0)

Grupa III:
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,-)
4. Nicolas Covatti (Wlochy) - 9 (t,4,5)
36. Hynek Stichauer (Czechy) - 7 (4,3,2)
----------
16. Michele Paco Castagna (Wlochy) - 6 (3,2,3)
27. Andriej Kobrin (Ukraina) - 5 (w,1,4)
30. Martin Malek (Czechy) - 3 (2,d,1)

Grupa IV:
8. Timo Lahti (Finlandia) - 10 (1,5,5)
14. Kevin Woelbert (Niemcy) - 9 (5,4,-)
24. Aleksander Conda (Slowenia) - 8 (4,1,4)
----------
18. Stanislaw Burza (Polska) - 6 (3,3,3)
35. Filip Sitera (Czechy) - 4 (2,2,d)
28. Gino Manzares (USA) - 2 (d,0,2)

Rezerwa toru:

R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 3 (1,1,1)
R2. Jan Holub (Czechy) - 0 (0,0)

Bieg po biegu:

1. Franc, Busch, Hougaard, Magosi, Kosciuch, North
2. Krcmar, Hefenbrock, Zabik, Vicentin, Voldrih, Wallner (d)
3. Aspgren, Stichauer, Castagna, Malek, Petrak (Covatti - t), Kobrin (w/u)
4. Woelbert, Conda, Burza, Sitera, Lahti, Manzares (d6)
5. Hougaard, Kosciuch, Busch, Franc, North, Magosi
6. Krcmar, Hefenbrock, Zabik, Voldrih, Wallner, Vicentin
7. Aspgren, Covatti, Stichauer, Castagna, Kobrin, Malek (d)
8. Lahti, Woelbert, Burza, Sitera, Conda, Manzares
9. Kosciuch, Franc, North, Busch, Magosi, Holub (Hougaard ns)
10. Vicentin, Krcmar, Zabik, Voldrih, Petrak (Hefenbrock ns), Wallner
11. Covatti, Kobrin, Castagna, Stichauer, Malek, Holub (Aspgren ns)
12. Lahti, Conda, Burza, Manzares, Petrak (Woelbert - ns), Sitera (d6)

Cwiercfinaly:

Grupa I:
21. Adrian Miedzinski (Polska) - 9 (4,5,-)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 9 (5,4,3)
29. Josef Franc (Czechy) - 8 (3,0,5)
----------
36. Hynek Stichauer (Czechy) - 6 (0,2,4)
12. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 4 (1,3,1)
34. Tomas Suchanek (Czechy) - 4
(2,1,2)

Grupa II:
8. Timo Lahti (Finlandia) - 10 (2,5,5)
31. Ales Dryml (Czechy) - 9 (5,2,4)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (1,4,3)
----------
19. Anders Thomsen (Dania) - 7 (4,3,2)
20. Norbert Kosciuch (Polska) - 4 (3,w,1)
17. Nicolas Vicentin (Wlochy) - 1 (w,1,0)

Grupa III:
22. Grzegorz Walasek (Polska) - 9 (5,4,1)
26. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (4,5,4)
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 6 (3,3,2)
----------
14. Kevin Woelbert (Niemcy) - 5 (0,0,5)
33. Vaclav Milik (Czechy) - 5 (2,2,3)
9. Patrik Hougaard (Dania) - 2 (1,1,0)

Grupa IV:
1. Chris Holder (Australia) - 10 (5,5,-)
7. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (4,3,4)
6. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,2,5)
----------
32. Eduard Krcmar (Czechy) - 7 (1,4,3)
24. Aleksander Conda (S?owenia) - 4 (3,1,0)
4. Nicolas Covatti (W?ochy) - 4 (2,0,2)

Rezerwa toru:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1)
R2. Jan Holub (Czechy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
13. Pavlic, Miedzinski, Franc, Suchanek, Hefenbrock, Stichauer
14. Dryml, Thomsen, Kosciuch, Lahti, Harris, Vicentin (w/u)
15. Walasek, Lindgren, Aspgren, Milik, Hougaard, Woelbert
16. Holder, Bjerre, Conda, Covatti, Krcmar, Andersen
17. Miedzinski, Pavlic, Hefenbrock, Stichauer, Suchanek, Franc
18. Lahti, Harris, Thomsen, Dryml, Vicentin, Kosciuch (w/u)
19. Lindgren, Walasek, Aspgren, Milik, Hougaard, Woelbert
20. Holder, Krcmar, Bjerre, Andersen, Conda, Covatti
21. Franc, Stichauer, Pavlic, Suchanek, Hefenbrock, Holub
22. Lahti, Dryml, Harris, Thomsen, Kosciuch, Vicentin
23. Woelbert, Lindgren, Milik, Aspgren, Walasek, Hougaard
24. Andersen, Bjerre, Krcmar, Covatti, Petrak, Conda

Polfinaly:

Grupa I:
1. Chris Holder (Australia) - 10 (5,3,5)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 9 (4,5,-)
22. Grzegorz Walasek (Polska) - 7 (3,2,4)
----------
6. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,4,3)
29. Josef Franc (Czechy) - 4 (2,1,2)
31. Ales Dryml (Czechy) - 1 (1,0,-)

Grupa II:
26. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (4,4,5)nski (Polska) - 8 (3,5,3)
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 7 (5,2,2)
----------
7. Lasse Bjerre (Dania) - 7 (0,3,4)
8. Timo Lahti (Finlandia) - 2 (2,d,0)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) - 2 (1,1,1)

Bieg po biegu:
26. Holder, Pavlic, Walasek, Franc, Dryml, Andersen
27. Aspgren, Lindgren, Miedzinski, Lahti, Harris, Bjerre
28. Pavlic, Andersen, Holder, Walasek, Franc, Dryml
29. Miedzinski, Lindgren, Bjerre, Aspgren, Harris, Lahti (d6)
30. Holder, Walasek, Andersen, Franc, Pavlic (ns), Dryml (ns)
31. Lindgren, Bjerre, Miedzinki, Aspgren, Harris, Lahti

Finaly:

Final pocieszenia:
32. Andersen, Franc, Lahti, Bjerre, Harris (d2), Dryml (ns)

Wielki fina?:
33. Holder, Lindgren, Pavlic, Miedzinski, Walasek, Aspgren

Czolowka turnieju:
1. Chris Holder (Australia)
2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
3. Jurica Pavlic (Chorwacja)
4. Adrian Miedzinski (Polska)
5. Grzegorz Walasek (Polska)
6. Pontus Aspgren (Szwecja)
7. Hans Andersen (Dania)
8. Josef Franc (Czechy)
9. Timo Lahti (Finlandia)
10. Lasse Bjerre (Dania)
11. Chris Harris (Wielka Brytania)
12. Ales Dryml (Czechy)


zrodlo: www.sportowefakty.pl

Data : 2014-10-05powrót